viața în armonie cu natura, eliberarea de concepțiile corporatiste și comerciale, explorarea spirituală

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Cereri (ex: melodii greu de gasit)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Pimpeanu

Numarul mesajelor : 41
Varsta : 34
Data de inscriere : 09/04/2008

MesajSubiect: Cereri (ex: melodii greu de gasit)   Mier Apr 09, 2008 12:13 pm

DIVERSE ALBUME SI CLIPURI

OAMENI BUNI, NU STIU LA VOI DAR EU CAND VREAU SA FAC ROST DE UN ANUME CLIP, CONCERT SAU ALBUM CAUT PANA GASESC, AM PUTEA SA SCRIEM PAICEA CARE CE DORESTE CU ARDOARE SI NU PREA GASESTE, TINAND CONT CA E UN HUB DE CONSUMATORI DE HIPHOP PRESUPUN CA FIECARE ARE CATE CEVA DE CAUTAT MAI MEREU, IN FINE DACA PRINDE BINE DACA NU ASTA E!
DAR AR FI OK!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Blaster
Admin

Numarul mesajelor : 482
Varsta : 28
Data de inscriere : 17/10/2007

MesajSubiect: Re: Cereri (ex: melodii greu de gasit)   Mier Apr 09, 2008 12:28 pm

Pimpeanu a scris:
DIVERSE ALBUME SI CLIPURI

OAMENI BUNI, NU STIU LA VOI DAR EU CAND VREAU SA FAC ROST DE UN ANUME CLIP, CONCERT SAU ALBUM CAUT PANA GASESC, AM PUTEA SA SCRIEM PAICEA CARE CE DORESTE CU ARDOARE SI NU PREA GASESTE, TINAND CONT CA E UN HUB DE CONSUMATORI DE HIPHOP PRESUPUN CA FIECARE ARE CATE CEVA DE CAUTAT MAI MEREU, IN FINE DACA PRINDE BINE DACA NU ASTA E!
DAR AR FI OK!

din pacate eu mi-am sters toate concertele hip-hop acum ceva vreme dar in afara de mp3 azi o sa pun din nou la download clipurile hip-hop, cereti ce vreti eu o sa fac tot posibilul sa gasesc ceea ce cautati (in special mp3)

Compton

Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Data de inscriere : 10/06/2008

MesajSubiect: Re: Cereri (ex: melodii greu de gasit)   Vin Iun 13, 2008 12:05 am

dak vrea cineva ceva cu adevarat si nu gaseste poate sa imi zica mie si in maxim o zi o sa gaseasca ce cauta ... vb serios ... clipuri, concerte, albume, filme, documentare ... mai stiu io ce ... dati pm pe hub Wink
Sus In jos
MattManent

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 17/06/2008

MesajSubiect: Re: Cereri (ex: melodii greu de gasit)   Vin Iun 20, 2008 11:01 pm

matt manent - palestra di vita .. il vreau si eu va rooog. il caut de cateva zile si nu gasesc nimic. dak paote face cineva rost raman dator Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cereri (ex: melodii greu de gasit)   

Sus In jos

Cereri (ex: melodii greu de gasit)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 10 melodii in luna septembrie
» CE MUZICA V-AR PLACEA SA ASCULTATI LA UN CHEF
» Cerere de prietenie
» Cum se ataseaza o melodie in p point?
» Melodia pe care o ascult acum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum